Privatumo politika

UAB „Intema“ gerbia savo Lankytojų ir Pirkėjų privatumą, todėl garantuojame, kad www.internetu.lt internetinėje parduotuvėje Jūsų pateikta informacija naudojama ir laikoma saugiai. Prieš darydami užsakymą perskaitykite šias Taisykles.

UAB „Intema“ pasilieka teisę bet kuriuo metu šias Taisykles keisti, todėl kaskart naudodamiesi šiuo tinklalapiu turite iš naujo jas perskaityti. Naudodamiesi šios elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis Jūs patvirtinate, kad sutinkate laikytis šių Taisyklių. 

Renkama informacija

Užsakymo registracijos formoje Jūs turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus, klaidinančius duomenis, mes galime anuliuoti Jūsų registraciją arba apriboti Jūsų galimybes naudotis interneto parduotuve. Jūsų duomenims pasikeitus, prašome juos kuo greičiau atnaujinti. Tokia informacija kaip Jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas, pristatymo adresas, telefono numeris, mokėjimo informacija, reikalinga tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir laiku jį pristatyti tinkamu adresu. Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais www.internetu.lt  svetainės ištekliais.

Mes neperduodame jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, kuri nesusijusi su Jūsų užsakymu. Surinkta Jūsų asmeninė informacija lieka pas mus. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas, jas palaikyti – pristatyti Jums prekes, susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, išrašant PVM sąskaitą-faktūrą ir pan.

Mes neteikiame Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, išskyrus tam tikrus, čia pateiktus atvejus: norėdami įvykdyti tam tikrus būtinus veiksmus – pristatyti užsakymus, užskaityti kredito kortelių apmokėjimus. Visa asmeninė Pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.

Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius duomenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.

Nuorodos į kitus interneto puslapius

Šios privatumo nuostatos taikomos interneto tinklalapiui www.internetu.lt. Šioje svetainėje gali būti nuorodų į kitas internetines svetaines, kurioms šios privatumo nuostatos netaikomos. Išeidami iš mūsų tinklalapio susipažinkite su kitų internetinių puslapių, kurie gali naudoti Jūsų asmeninę informaciją, privatumo taisyklėmis.

Duomenų apsauga

UAB „Intema“ elektroninė parduotuvė įsipareigoja, kad Jūsų pateikti asmeniniai duomenys būtų saugūs. UAB „Intema“ saugo informaciją nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo.

Atkreipiame dėmesį, kad mes niekada neprašome elektroniniuose laiškuose nurodyti slaptažodžio. Pirkėjas atsakingas už savo sąskaitos informacijos ir slaptažodžio slaptumą. Visi kiti Jūsų asmeniniai duomenys, yra saugomi, mes imamės atitinkamų fizinių, elektroninių ir valdymo priemonių apsaugoti renkamai informacijai.

Slapukai

Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, vidinės statistikos bei tiesioginės rinkodaros tikslu www.internetu.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai – tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų interneto naršyklę ir saugomos įrenginio atmintyje. Slapukai įrašomi į įrenginį pirmą kartą apsilankius svetainėje ir vėliau naudojami to paties įrenginio identifikavimui, taip palengvindami Jūsų prieigą prie svetainės bei joje pateikiamos informacijos.

Svetainėje www.internetu.lt yra naudojami „Google“ analizės bei skaitmeninės rinkodaros sistemų įrankiai („Google Analytics“, „Google AdWords“), kurie renka ir perduoda informaciją apie Jūsų prisijungimo IP adresą, apsilankymo laiką, trukmę, peržiūrėtus puslapius bei atliekamus veiksmus (pavyzdžiui, mygtukų paspaudimus ar formų patvirtinimus). Ši informacija yra saugoma „Google“ JAV esančiuose serveriuose ir vėliau naudojama www.internetu.lt naudojimo ataskaitoms bei suasmenintiems skaitmeninės rinkodaros sprendimams, asmeniškai neidentifikuojant atskirų lankytojų.

Naudodamiesi svetaine www.internetu.lt ir sutikdami su svetainės taisyklėmis, Jūs sutinkate su šiomis slapukų naudojimo taisyklėmis.

Jeigu NESUTINKATE, kad į Jūsų įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti Jūsų naršymo spartą, apriboti tam tikrų svetainės www.internetu.lt funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą.

Privatumo politikos pakeitimai

UAB „Intema“ turi teisę keisti šią privatumo politiką. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklalapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.

Draudžiama kopijuoti ir skelbti www.internetu.lt internetinėje svetainėje pateikiamą informaciją be raštiško UAB „Intema“ sutikimo.

Šioje internetinėje svetainėje yra nuorodų į kitus tinklalapius. UAB „Intema“ neatsako už šiose nuorodose esantį informacijos turinį.