„Aikštelėje laisvų vietų nėra“ + diskusija

„Aikštelėje laisvų vietų nėra“ + diskusija

DĖMESIO! Šokio spektaklis „Aikštelėje laisvų vietų nėra“, turėjęs vykti gruodžio 13 d., 19 val. Kultūros fabrike yra ATŠAUKIAMAS dėl atlikėjo ligos. Apgailestaujame dėl nepatogumų. Visiems įsigijusiems bilietus internetu.lt pinigai  bus grąžinti per vieną savaitę į sąskaitą, iš kurios buvo įsigyti.

***

Šokio spektaklis „Aikštelėje laivų vietų nėra“ tai ironiška vyriško dienoraščio interpretacija. 

Kokia vyrų konkurencinės kovos ir vidinės ramybės kaina? 

Spektaklyje atsakymų nėra, apie tai mandagiai nutylima - tesprendžia žiūrovas, kuris tarsi pro rakto skylutę gali stebėti įtaigias ir sarkastiškas personažų akistatas. 

Vyrukų iš Marlboro reklamų neišvysite. Tai Jūsų artimiausių – brolio, sūnaus, tėvo, draugo, parapijos klebono, rūpestingo kaimyno, darbo kolegos pasauliai. 


Už spektaklio choreografiją Agnija Šeiko apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi, o Petras Lisauskas nominuotas kaip geriausias šokėjas.


Atlikėjai:

Petras Lisauskas – Nacionalinės Jaunojo kūrėjo premijos laureatas, dukart nominuotas Ausinio scenos kryžiaus apdovanojimui. 

Marius Pinigis – Metų šokėjo apdovanojimo laureatas, Auksinio scenos kryžiaus nominantas. Choreografė: Agnija Šeiko 

Šokėjai: Petras Lisauskas, Marius Pinigis

Scenografas: Artūras Šimonis 

Muzika: Gus Loxbo 

Prodiuserė: Goda Giedraitytė 

Trukmė: 50 min.


Gruodžio 13 d., 19 val.

Bangų g. 5 A, Klaipėda, „Kultūros fabrikas“, Daugiafunkcė salė B.

Bilieto kaina 12 Eur (15% nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems)

Bilietai į spektaklius platinami internetu.lt, bei likus pusvalandžiui iki spektaklio pradžios „Kultūros fabrike“.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

„PADI DAPI Fish“ - tai menininkų asociacijos „Žuvies akis“ iniciatyva 2012 m. įkurtas šiuolaikinio šokio teatras. Pagrindinis teatro tikslas yra populiarinti šiuolaikinio šokio žanrą Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Šio teatro spektakliai išsiskiria tarpdisciplinine kūryba, kuri jungia įvairias meno formas, kultūrinį paveldą.

 

„PADI DAPI Fish“  jau užsitarnavo  vardą ir auditoriją, teatro spektakliai apdovanojami bei nominuojami įvairiomis premijomis. Teatras nuolat ieško naujų raiškos būdų, intensyviai bendradarbiauja su  įvairių disciplinų kūrėjais, menininkais.  Spektakliai keliauja po šokio, meno, muzikos festivalius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. „PADI DAPI Fish“ kūriniai jau pabuvojo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Belgijoje, Čekijoje, Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje ir Kinijoje. Teatro nariai dalyyvauja tarptautiniuose Europos tinkluose (Kedja, Identity Move etc.). 

 

„PADI DAPI Fish“ skiria dėmesį skirtingoms auditorijoms. Teatro nariai organizuoja šokio ir judesio terapijos užsiėmimus neįgaliems vaikams, edukacinius užsiėmimus „Šokio pusryčiai“ padedančius vaikams ir tėvams leisti daugiau laiko kartu ir tuo pačiu metu lavinti kūrybiškumą, rengia  seminarus, meno stovyklas, atviras repeticijas. Kartu su menininkų grupe „Žuvies akis“ organizuoja tarptautinį menų festivalį „PLArTFORMA“.

 

Susisiekite su mumis

 

Tel.: +370 672 29267
El. paštas: padidapifish@gmail.com
Facebook: Šokio teatras PADI DAPI Fish
Svetainė: www.padidapifish.lt

  • Atstovas: Padi Dapi Fish
  • Pardavėjas: Padi Dapi Fish
  • Prekės kodas: Aikštelėje laisvų vietų nėra. 2017 12 13 19:00
  • Prieinamumas: Atšaukta
  • 12,00€
  • Be PVM: 12,00€

Galimi pasirinkimai