„Aikštelėje laisvų vietų nėra“ + diskusija

„Aikštelėje laisvų vietų nėra“ + diskusija

Tai dviejų vyrų – tėvo ir sūnaus pokalbiai. Kaip savo kūne išgyventi vyriškumo padarinius? Kaip nuslėpti, kad nenusisekė įgyvendinti vyro tapatybės ir savo egzistencijos sąlygų?

Už šio spektaklio choreografiją A. Šeiko 2012 m. apdovanota aukščiausiu Lietuvos teatro apdovanojimu „Auksiniu scenos kryžiumi“, o Petras Lisauskas buvo nominuotas kaip geriausias šokėjas už vaidmenį šiame spektaklyje.Choreografė: Agnija Šeiko 

Šokėjai: Petras Lisauskas, Marius Pinigis

Scenografas: Artūras Šimonis 

Muzika: Gus Loxbo 

Prodiuserė: Goda Giedraitytė 


Gruodžio 13 d., 19 val.

Bangų g. 5 A, Klaipėda, „Kultūros fabrikas“, Daugiafunkcė salė B.

Bilieto kaina 12 Eur

Bilietai į spektaklius platinami padidapifish.internetu.lt, bei likus pusvalandžiui iki spektaklio pradžios „Kultūros fabrike“.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis

„PADI DAPI Fish“ - tai menininkų asociacijos „Žuvies akis“ iniciatyva 2012 m. įkurtas šiuolaikinio šokio teatras. Pagrindinis teatro tikslas yra populiarinti šiuolaikinio šokio žanrą Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Šio teatro spektakliai išsiskiria tarpdisciplinine kūryba, kuri jungia įvairias meno formas, kultūrinį paveldą.

 

„PADI DAPI Fish“  jau užsitarnavo  vardą ir auditoriją, teatro spektakliai apdovanojami bei nominuojami įvairiomis premijomis. Teatras nuolat ieško naujų raiškos būdų, intensyviai bendradarbiauja su  įvairių disciplinų kūrėjais, menininkais.  Spektakliai keliauja po šokio, meno, muzikos festivalius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. „PADI DAPI Fish“ kūriniai jau pabuvojo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Belgijoje, Čekijoje, Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje ir Kinijoje. Teatro nariai dalyyvauja tarptautiniuose Europos tinkluose (Kedja, Identity Move etc.). 

 

„PADI DAPI Fish“ skiria dėmesį skirtingoms auditorijoms. Teatro nariai organizuoja šokio ir judesio terapijos užsiėmimus neįgaliems vaikams, edukacinius užsiėmimus „Šokio pusryčiai“ padedančius vaikams ir tėvams leisti daugiau laiko kartu ir tuo pačiu metu lavinti kūrybiškumą, rengia  seminarus, meno stovyklas, atviras repeticijas. Kartu su menininkų grupe „Žuvies akis“ organizuoja tarptautinį menų festivalį „PLArTFORMA“.

 

Susisiekite su mumis

 

Tel.: +370 672 29267
El. paštas: padidapifish@gmail.com
Facebook: Šokio teatras PADI DAPI Fish
Svetainė: www.padidapifish.lt

  • 12,00€
  • Be PVM: 12,00€

Galimi pasirinkimai