Ducktail Raincoats

Ducktail Raincoats

Ducktail Raincoats yra lietuviškų lietpalčių prekinis ženklas, įkurtas Vilniuje 2016 metais. Mūsų misija yra apsaugoti žmones nuo lietaus stilingai.

Ducktail Raincoats gamina rankų darbo lietpalčius, išsiskiriančius kokybe, funkcionalumu ir moderniu stiliumi. Turime kolekcijas moterims, vyrams ir vaikams.

Mūsų lietpalčiai yra unikalūs savo detalėmis, tokiomis kaip didelis prisegamas gobtuvas ir uodega, dvipusis priekinis užtrauktukas, lietui atspari medžiaga ir natūralus viskozinis pamušalas. Lietpaltis taip pat gali būti sulankstytas į gobtuvą! Pažiūrėkite kaip https://www.facebook.com/pg/ducktailraincoats/videos/ Ducktail Raincoats 2017 metų vasaros kolekcija buvo sukurta iš lietui atsparios ir leidžiančios odai kvėpuoti medžiagos, kuri apsaugos jus nuo stipraus lietaus ar vėjo. Lietpalčiai turi dideles priekines kišenes, spaudes, atšvaitinius raištelius ir unikalią dvipusę uodegą, kurią galite apsukti į atšvaitinę pusę ar tiesiog nuimti.

Pagrindinė Ducktail Raincoats idėja yra ta, jog kiekvienas lietpaltis turi “anties uodegą”, kuri išskiria juos iš kitų lietpalčių. Uodega suteikia mūsų lietpalčiams originalumo ir padeda išsiskirti minioje. Ducktail Raincoats yra rankų darbo, sukurti ir pagaminti Lietuvoje

Atstovų sąraše nėra.